BONITACE PLEMENE COTON DE TULÉAR, 14. 06. 2014 PRAHA

Termín: sobota 14. 6. 2014 po skončení posuzování 24. klubové výstavy Coton de Tuléar.

Místo konání: Restaurant MAXIMUM, Slaviborské náměstí 20/1, Praha 9-Třeboradice, 196 00, GPS: 50°9'47.49"N, 14°31'27.32"E

Přihlašování: Zájemci o bonitaci se hlásí poradkyni chovu, paní Blance Remsové (e-mail: poradce@klubcoton.cz, adresa Blanka Remsová, Klešice 95, 538 03 Klešice) a to pomocí tohoto formuláře.

Přihláška k bonitaci (žádost): (.pdf) nebo (.doc)

Uzávěrka přihlášek na bonitaci: sobota 31. 5. 2014.

Bonitace je jednou z podmínek pro uchovnění. Může se jí zúčastnit každý jedinec starší 12 měsíců. Bonitační řád je uložen zde.

KOMPLETNÍ PODMÍNKY PRO UCHOVNĚNÍ JEDINCE COTON DE TULÉAR

Podmínky pro uchovnění se řídí aktuální verzí zápisního řádu, tj.:

• Jedinec je starší 15 měsíců včetně.
  • Jedinec musí být ve stáří více než 12 měsíců oceněn známkou Výborná nebo Velmi dobrá na Klubové nebo Speciální výstavě pořádané tímto klubem.
  • Doložení protokolu o vyšetření luxace patelly jedince, které bylo provedeno nejdříve ve stáří 12 měsíců.
  • Doložení protokolu o vyšetření na PRA jedince, které bylo provedeno nejdříve ve stáří 12 měsíců.
  • Doložení protokolu s DNA profilem jedince od laboratoře Genomia.
  • Absolvování bonitace ve stáří 12 měsíců a více s výsledkem "chovný/chovná" nebo "chovný/chovná s omezením".