ŽÁDOST O BONITACI

Formulář ke stažení: (.pdf), (.docx) nebo (.doc)

Absolvování bonitace je jednou z podmínek pro uchovnění jedince Coton de Tuléar. Řídí se bonitačním řádem a zápisním řádem našeho klubu.

Klub vyhlašuje nejméně 2 termíny bonitací v roce - obvykle při výstavách, které pořádá. Na individuální bonitaci je třeba se dohodnout předem s poradcem chovu.

Vyplněná žádost o bonitaci se spolu s dalšími podklady (výsledky vyšetření, DNA profil apod.) zasílá na adresu poradce chovu nebo elektronicky na mail poradce@klubcoton.cz a to nejpozději 14. dní před vyhlášeným termínem bonitace.

Platba za bonitaci se provádí až na místě v případě zbonitování jedince!

V případě nejasností se neváhejte obrátit na poradce chovu.