VÝHODY ČLENSTVÍ V NAŠEM KLUBU

Vážení majitelé pejsků plemene Coton de Tuléar,
zvažujete, zda vstoupit do Klubu Coton de Tuléar? Nevíte, co vám členství v klubu „přinese“? Následující řádky jsou určené právě vám. Posuďte sami, zda výhody získané členstvím v klubu by pro vás nebyly zajímavé …

INFORMOVANOST

Budete mít stálý přehled o všech akcích pořádaných klubem.

Zároveň získáte na klubových stránkách přístup do sekce, která je určena pouze členům klubu - přihlášení na základě hesla.

Pouze členové klubu mají přístup do omezené sekce na internetových stránkách klubu obsahující databázi všech chovných psů, výsledky zdravotních vyšetření jednotlivých psů, informace o hospodaření klubu, zápisy z členských schůzí, informace o připravovaných klubových akcích ale i nezbytné rady pro začínající chovatele a vystavovatele.

NIŽŠÍ CENY ZA SLUŽBY

Budete-li chtít svého pejska předvést na klubové výstavě, vždy zaplatíte nižší výstavní poplatky než vystavovatelé, kteří nejsou členy klubu.

Chcete, aby vaše fenka nebo pejsek měli další potomky? Jinými slovy, chcete vaše psí miláčky uchovnit? Pak kromě absolvování jedné klubové výstavy a povinných zdravotních vyšetření musíte nechat svého pejska zbonitovat. Poplatek za bonitaci je opět pro člena klubu výrazně nižší než pro ostatní chovatele.

Nižší poplatek je i v případě vystavení krycího listu pro fenku člena klubu.

BEZPLATNÁ PREZENTACE CHOVNÉHO PSA, CHOVATELSKÉ STANICE

Jenom chovní pejsci těch členů klubu, kteří vyjádřili souhlas zaškrtnutím příslušného políčka na evidenční kartě klubu, mohou být zveřejněni jako aktivní krycí psi i v sekci veřejně přístupné (tj. i pro nečleny) na internetových stránkách klubu. Tak je možné nabízet svého pejska ke krytí např. i zahraničním chovatelům.

Chovatelská stanice člena klubu je zařazena do databáze chovatelských stanic na internetových stránkách klubu v sekci přístupné pouze pro členy klubu. Podobně jako u krycích psů - budete-li s tím souhlasit zaškrtnutím příslušného políčka v evidenční kartě - bude vaše chovatelská stanice zveřejněna i v sekci veřejně přístupné na internetových stránkách klubu.

TITUL KLUBOVÝ ŠAMPIÓN

Budete-li jako člen klubu aktivně vystavovat svého pejska, můžete, resp. může váš pejsek získat titul Klubový junioršampion, Klubový šampion – podmínky naleznete zde (jednou z důležitých podmínek pro přiznání titulu je mimo jiné i nepřetržité členství v klubu).

Zaujaly vás předchozí řádky? Rádi vás mezi sebou přivítáme!
Máte-li zájem stát se členem klubu, najdete všechny potřebné informace právě zde.

Těšíme se, že se budeme setkávat s vámi i s vaším pejskem (či pejsky) na některých z příštích společných akcí pořádaných klubem Coton de Tuléar.

Ing. Eva Šalandová
předsedkyně klubu