VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ COTON DE TULÉAR, 7. - 9. 6. 2013

KLUB COTON DE TULEAR, o. s. si Vás dovoluje pozvat na Víkendové setkání majitelů a příznivců plemene Coton de Tuléar, které proběhne ve dnech 7. - 9. 6. 2013 v Penzionu Kukla na Vysočině, Kuklík 73, Sněžné na Moravě, 49°37'14.906"N, 16°7'5.129"E.

Uzávěrka přihlášek: 30. 4. 2013 nebo dříve při naplnění kapacity ubytování.

Propozice: (.pdf).

Vážení členové klubu,

dovolujeme si Vám oznámit, že ubytovací kapacita na penzionu Kukla pro víkendové setkání je momentálně zcela zaplněna. Proto jsem se obrátila na majitele penzionu a pro naši akci máme rezervované ještě dva volné pokoje o třech lůžkách v apartmanu na penzionu Na Mlýně, který se nachází jen kousek od penzionu Kuklík. Cena pokojů je o 50,- nižší než na penzionu Kukla. Pokud máte zájem o jeden z pokojů, prosím, neváhejte mě kontaktovat na emailu rajkarpat@gmail.com nebo na telefonu 777273075.

Těším se se všemi na shledání na této akci,

Krůželová Šárka, pořadatelka akce

PLÁNOVANÝ PROGRAM

V sobotu 8. 6. 2013 se na stejném místě uskuteční Den Cotona, v neděli společná procházka do okolí.

PODMÍNKY NA ZÚČASTNĚNÉ COTONKY

Malí, velcí, tlustí, tencí, barevní i celobílí, chlupatí i ostříhaní, chovní i mazlíci – zváni jsou všichni!!! Jedinou podmínkou je být klinicky zdravý s platným očkováním na parvovirózu a vzteklinu – žádný čtyřnohý účastník by si neměl zapomenout platný očkovací průkaz nebo pet-pas.

PŘIHLAŠOVÁNÍ

Vyplněné přihlášky s potvrzením o zaplacení poplatků za zúčastněné osoby zasílejte na e-mail rajkarpat@gmail.com nebo na adresu Šárka Krůželová, Záhorovice 263, 687 35.

PLATBY POPLATKŮ

Výše poplatků jsou uvedeny v propozicích a na přihlášce. Úhradu je možné provádět následujícím způsobem:

• Složenkou na adresu: Šárka Krůželová, Záhorovice 263, 687 35
  • Převodem na účet: 204657311/0600 (variabilní symbol: 3333, do poznámky uveďte své jméno)

STORNO PODMÍNKY

V případě storna do 23. 4. 2013 bude vráceno 100 % zaplacených poplatků. V případě storna “bez náhrady” po 24. 4. 2013 zaplacené poplatky propadají a nebudou vráceny. Rozhodujícím datem storna je datum zaslání e-mailu na rajkarpat@gmail.com nebo datum odeslání dopisu na adresu, na kterou byla zaslána přihláška. Za „náhradu“ se považuje, pokud o účast projeví zájem někdo jiný ve stejném počtu osob.

UPOZORNĚNÍ

Veškeré dotazy můžete směřovat na e-mail: rajkarpat@gmail.com. Přihláška je považována za platnou až v okamžik zaplacení poplatku za přihlášené osoby.

V případě překročení kapacity pikniku rozhoduje datum zaslání platné přihlášky. Kapacita akce je omezena!!! Pořadatelé si proto vyhrazují právo přihlášku nepřijmout – v takovém případě bude poplatek vrácen na účet zasílatele.

Účastníci jsou povinni dodržovat zákon na ochranu zvířat proti týrání č. 246/1992 Sb. Pořadatel nenese zodpovědnost za ztrátu, zranění nebo úhyn psa.

Každý účastník je plně odpovědný za škody způsobené jím nebo jeho psem. Dále odpovídá za důsledné udržování pořádku jak po sobě, tak po svém psu!!!