DEN COTONA, 8. 6. 2013

Máte cotonka a chcete se v klidu setkat s ostatními nadšenci tohoto plemene a načerpat nové zkušenosti a poznatky? Nebo teprve o pořízení cotonka uvažujete a rádi byste se o cotoncích dozvěděli co nejvíce? Tak právě pro Vás je určena akce Den cotona - den nabitý programem, jehož společným jmenovatelem je toto výjimečné plemeno. Nenechte si tento den ujít!!!

Den cotona proběhne 8. 6. 2013 od 10:00 v Penzionu Kukla na Vysočině, Kuklík 73, Sněžné na Moravě, 49°37'14.906"N, 16°7'5.129"E

Leták k této akci si můžete stáhnout zde.

PLÁNOVANÝ PROGRAM

Dopolední část

• dovednosti s cotonkem a předtančení
  • představení Klubu Coton de Tulear
  • DogDancing
  • úprava srsti cotonka a péče o srst

Odpolední část

• obedience
  • přednáška s ukázkami správného předvedení na výstavě a trénink
  • trénink na bonitace a přeměřování na stole
  • canisterapie
  • agility
  • povídání o plemeni, povaze, výchově apod.

Den Cotona je volně přístupný jak pro Vás, tak i pro Vaše cotonky (vstupné je zdarma). Jedinou podmínkou pro vstup s cotonkem je očkovací průkaz či pas s platným očkováním.

V penzionu se nachází i restaurace, kde je možné si zakoupit oběd a občerstvení.

Bližší informace o této akci získáte u Šárky Krůželové, email rajkarpat@gmail.com, tel 777 273 075.

Pakliže se nebudete účastnit zároveň i akce „Víkendové setkání s cotonky“, v rámci něhož právě proběhne Den cotona, můžete se v blízkém okolí s Vaším cotonkem ubytovat například zde: