REGISTRAČNÍ KARTA CHOVNÉHO PSA

Tato karta slouží k registraci chovného psa v majetku nečlena klubu na klubové stránky s omezeným vstupem. Na základě vyplnění bude v daném období pejsek zveřejněn v seznamu chovných psů dostupném pro členy klubu společně s kontaktnem na majitele.

Chovní psi v majetku členů klubu jsou zveřejňováni automaticky po zaslání evidenční karty člena klubu resp. po splnění podmínek chovnost. Členi klubu mají možnost uveřejnění jejich chovného pejska i ve veřejně přístupném seznamu chovných psů. Další výhody členství v klubu najdete zde, přihlášku do klubu poté zde.

Registrovat je možné pouze psa uchovněného naším klubem.

Registrační karta ke stažení: (.pdf) nebo (.doc)

Platnost registrační karty: 1. 7. 2014 - 31. 7. 2015

Proč svého psa registrovat

Díky bezplatné registraci bude pejsek zveřejněn v seznamu chovných psů dostupném pro členy klubu - tj. seznamu dostupném mimo jiné pro chovatele, kteří si z vybírají vhodné pejsky pro své fenečky.

Návod na vyplnění

1) Vyplňte všechny požadované údaje na formuláři.
2) Vyplněnou registrační kartu zašlete na e-mail tajemnik@klubcoton.cz
3) Vyčkejte potvrzení o přijetí registrační karty. Pokud do 7 dnů toto potvrzení neobdržíte, kontaktujte nás na e-mailu tajemnik@klubcoton.cz. Na stejnou e-mailovou adresu můžete směřovat i své dotazy.