XXI. KLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR PRAHA, 24. 03. 2013

Pořadatel: KLUB COTON DE TULEAR, o. s.

Propozice: (.pdf)
Přihláška: (.doc) nebo (.pdf)
Objednávka obědů: (.doc) nebo (.pdf)

Uzávěrky přihlášek:
      1. termín - 1. 3. 2013
      2. termín – 8. 3. 2013

POZVÁNKA

Vážení majitelé cotonků,

dovolujeme si Vás pozvat na XXI. klubovou výstavu plemene Coton de Tuléar, která se bude konat v neděli 24. 3. 2013 v Hotelu Svornost.

Přihlášku je možné zasílat včetně povinných podkladů elektronicky na e-mail vystava@klubcoton.cz a platbu výstavních poplatků můžete provádět převodem na klubový účet (154672010/0300). V případě elektronického přihlášení obdržíte do 7 dnů potvrzení o přijetí přihlášky.

Rádi bychom Vás upozornili, že zlevněné výstavní poplatky pro členy klubu je možné využít pouze v případě, že si do konce února prodloužíte/sjednáte členství v klubu na rok 2013 (evidenční kartu a postup najdete zde).

V případě Vašeho zájmu o oběd v hotelu v místě konání výstavy, Vás prosíme o zaslání objednávky počtu obědů.

Těšíme se na viděnou na klubové výstavě!

za výbor klubu
Mgr. Kateřina Čermáková
předseda klubu

POZVÁNKA PRO MAJITELE CHOVNÝCH PSŮ

Vážení majitelé všech chovných pejsků,

tímto bych Vás chtěla pozvat na naší klubovou výstavu, která se koná dne 24. 3. 2013 v Praze v Hotelu Svornost, kde se jako vždy po skončení posuzování bude provádět bonitace mladých psů a fen. Nejenom majitelé mladých feneček, ale i zkušení chovatelé si zde mohou vybírat budoucí ženichy pro své fenky. Vždy se lépe vybírá, když mohou nabízené ženichy vidět v reálu a sami posoudit jejich kvality. Někdy i méně kvalitní jedinec může být zajímavým třeba z hlediska dostupnosti bydliště, ceny apod. A k tomu tyto výstavy pořádané klubem mohou dobře posloužit.

Tito jedinci nemusí být na výstavě posouzeni. Stačí, když se přihlásí do přehlídky chovných psů, která je pro členy klubu zdarma. Nutný je pouze platný očkovací průkaz.

Těším se na milé setkání,
Vaše poradkyně chovu
Blanka Remsová

ZÁKLADNÍ ÚDAJE O VÝSTAVĚ

Termín: neděle 24. 3. 2013

Místo výstavy: výstava se koná v Hotelu Svornost, Novozámecká 284, 190 12 Praha – Dolní Počernice, GPS: 50°5'18.999"N, 14°34'18.001"E

Rozhodčí: paní Ing. Naděžda Klírová

Zadávané tituly: CAJC ČR, CAC ČR, Res. CAC ČR, BOB, Klubový vítěz, Klubový vítěz mladých, Klubový vítěz veteránů, Nejlepší mladý plemene – Best of juniors (BOJ), Nejlepší veterán plemene – Best of veterans (BOV), Nejlepší štěňě, Nejlepší dorost

Odpolední soutěže: Dítě a pes, Mladý vystavovatel, Senior handling, Přehlídka šampionů, Nejlepší plemeník, Soutěž potomstva, Nejkrásnější pár psů, Nejlepší chovatelská skupina, Přehlídka chovných psů a fen.

PŘIHLAŠOVÁNÍ

• Doporučeně poštou: Čitelně vyplněnou přihlášku, doklad o zaplacení a kopii průkazu původu (a dalších potřebných dokladů) psa zašlete doporučeně na adresu Kateřina Čermáková, Na Dlouhém lánu 447/6, 160 00 Praha 6.
  • Elektronicky: přihlášku, doklad o zaplacení a scan průkazu původu (a dalších potřebných dokladů) můžete zasílat emailem na adresu vystava@klubcoton.cz.

POPLATKY

• Složenkou na adresu: KLUB COTON DE TULEAR, o. s., Švejdová Müller Ivana, Moskevská 861/78, 101 00 Praha 10.
  • Převodem na klubový účet: 154672010/0300.

Upozornění: Přihláška je považována za platnou až po doložení dokladu o zaplacení výstavních poplatků a dalších povinných dokladů.

Bonitace: na této výstavě budou probíhat i bonitace. Zájemci o bonitace se hlásí u poradkyně chovu (poradce@klubcoton.cz) nejpozději 14 dní před konáním výstavy, tj. do 10. 3. 2013.

PLÁNOVANÝ PROGRAM

8.00 - 9.30 Veterinární přejímka psů