VÝZVA VÝBORU K AKTIVNÍ ÚČASTI PŘI PŘÍPRAVĚ KLUBOVÉ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVY V ROCE 2011

Aktualizace 10. 12. 2010:

Udělalo nám nesmírnou radost, že někteří z Vás již na naši výzvu reagovali prostřednictvím klubového e-mailu.

Takže uvádíme první výsledky:

5 hlasů pro konání výstavy v Praze 9 - Třeboradicích
1 hlas pro konání výstavy v Trutnově

6 hlasů pro navržení následujících rozhodčích: paní ing. Alena Košťálová a paní Zuzana Brotánková

5 hlasů pro konání výstavy v termínu 25. 6. a 26. 6. 2011 - bylo by to originální, jelikož první cotonek byla fenka Pulchérie of Woodland Cottage, která se narodila dne 29.6.1991.

Máme dokonce přislíbený sponzorský peněžitý dar do tomboly v hodnotě 1000 Kč a věcný dar v hodnotě 500 Kč.

Moc děkujeme

za výbor klubu Coton de Tuléar
Michaela Šimůnková

Vážení členové klubu, Vážení vystavovatelé,

Je nám líto, že musíme konstatovat, že hospodářská krize dopadla i na výstavy psů. Počet vystavovaných jedinců plemene Coton de Tuléar se velice snížil a to nejen na klubových akcích, ale i na Mezinárodních a Národních výstavách. Posuďte prosím sami – MVP České Budějovice - 8 posouzených cotonků, NV Brno - 4, MVP Mladá Boleslav - 9 a v těchto číslech bych mohla pokračovat a opravdu to nejsou lichotivá čísla. Útěchou nám může být jen to, že problém není jen u našeho plemene a není jen v ČR. Samozřejmě, že pro některé majitele našich cotonků nejsou důležité výstavy, pokud se nechtějí věnovat vyloženě výstavní kariéře. Ale na druhé straně nám malý počet přihlášených cotonků svazuje ruce finančně a to při delegaci rozhodčích a při konání klubových akcí.

V roce 2011 cotonci budou slavit 20 let založení chovu v ČR, což je pro nás chovatele a majitele cotonků velká a významná událost. Z tohoto důvodu, abychom ušetřili finance, jsme se rozhodli, že klubovou výstavu bez udělení titulu klubový vítěz, která se měla konat v Brně dne 8.1.2011, zrušíme, jelikož klubové akce doplácíme z klubového účtu a ten není bezedný.

Navrhujeme udělat v jeden víkend jak Klubovou tak i Speciální výstavu. Máme dva termíny buď 25. 6. a 26. 6. 2011 a nebo 10. 9. a 11. 9. 2011. Samozřejmě, že výstavy budou posuzovat dva rozdílní rozhodčí. Rozhodně by výstavy konané u příležitosti 20-ti let založení chovu měly být něčím výjimečné. Prosíme o sdělení Vašich nápadů a podnětů. Máme jeden návrh a to uspořádání tomboly, ale k tomu bychom potřebovali sponzorské dary a to buď peněžité a nebo věcné. Navrhněte nám také, jaké rozhodčí byste si přáli. Místo konání výstavy navrhněte také. Máme 2 návrhy a to je Chotěboř a nebo Třeboradice.

Pojďme cotonáři zorganizovat výstavy společně, vždyť je zde cotonek mezi námi 20 let. A to už něco znamená.

Veškeré podněty,návrhy,nápady nám prosím sdělte na klub.coton@volny.cz a nebo na tel. 602 225 950

Děkujeme za výbor klubu CTU
Michaela Šimůnková – poradkyně chovu