DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Z FCI (OBĚŽNÍK)

Na základě jednání v Římě, konané dne 25.10. a 26. 10. 2006, FCI přijalo následující rozhodnutí:

Vzhledem k chybějící komunikaci ze strany Canadian Kennel Club (CKC) a na základě faktu, že CKC neuznává průkazy původu některých členských států FCI a neuznává partnerské dohody FCI, FCI přijalo následující opatření:

1. Rozhodčí z CKC nesmí posuzovat na výstavách CACIB v zemích FCI od 1.1. 2007.
2. Průkazy původu CKC nebudou přeregistrovány FCI od 1. 1. 2007. (To v praxi znamená, že importovaní jedinci s PP CKC, nebudou zapsáni ani na PK ČMKU).
3. Titul Šampion CKC nebude akceptován pro vstup do třídy šampionů na výstavách CACIB FCI od 1. 1. 2007.

O dalším vývoji situace se můžete informovat na: http://www.fci.be