Klub Coton de Tuléar, o. s.

KLUB COTON DE TULÉAR

Česká Republika

        KLUB               CHOV            ZDRAVÍ           KONTAKT       PŘIHLÁŠENÍ 

DOPORUČUJEME


KLUB COTON DE TULEAR, z. s. - č. 1075

Vážení členové klubu,

první polovinu roku 2015 máme již téměř za sebou, a tím i všechny plánované akce na toto období. Věříme, že jste byli s programem spokojeni, a tak bychom vás dnes rádi informovali o tom, co vás, členy Klubu Coton de Tuléar, čeká v druhé polovině roku.

Procházka cotonků a jejich páníčků v parku Prahy 13 v květnu tohoto roku měla mezi velkou odezvu. Okamžitě se přihlásili dobrovolní organizátoři dalších setkání cotonků. Hned v úvodu prázdnin se uskuteční první z nich ...

11.7.2015

Setkání cotonků na Trutnovsku. Na pěší výlet krásnou přírodou Trutnovska jsou zváni všichni majitelé a příznivci cotonků, kteří mají chuť společně strávit jeden letní víkendový den. Pětikilometrová trasa povede z obce Dolníky kolem rybníků do Dolců. Hlavním organizátorem klubové akce je paní Klára Vlčková.

12.9.2015

Setkání cotonků v Lednicko – Valtickém areálu. Další klubovou, tentokrát již víkendovou procházku majitelů a chovatelů cotonků pořádá paní Šárka Krůželová. Zvolená trasa procházky je tentokrát vhodná i pro maminky s kočárky.

26.9.2015

Speciální výstava plemene Coton de Tuléar se uskuteční ve spolkovém domě v Praze 13 - Stodůlky. I tentokrát zajistil výbor klubu rozhodčí ze zahraničí. Kvalitu našich cotonků bude posuzovat paní Marion Eggeringhaus z Německa.

Přednáška dr. Beránka na téma Oční choroby u cotonků se uskuteční v den konání speciální výstavy, předpokládané zahájení v 9.30 hodin.

Odborné zdravotní vyšetření – PRA, luxace patelly
Následně po skončení přednášky bude provádět dr. Beránek odborná zdravotní vyšetření cotonků. Bližší informace budou rozeslány emailem společně s propozicemi na speciální výstavu.

Bonitace – po skončení speciální výstavy organizuje výbor klubu bonitace. Zájemci o uchovnění svého cotonka se mohou přihlásit u poradkyně chovu - podmínky k uchovnění jedince najdete na stránkách klubu.

Zbývající část roku bude výbor pracovat na dokončení a uvedení do provozu nových klubových webových stránek. Čeká vás spousta zajímavých informací, na své si přijdou všichni majitelé cotonků, chovatelé i ti, kteří mají svého cotonka „jen“ pro radost.

Pokud vás v uvedeném programu cokoliv zaujalo, SLEDUJTE webové stránky i facebook Klubu Coton de Tuléar, najdete tu vždy všechny aktuální informace k uvedeným akcím!Hezkou druhou část roku 2015 přeje

Výbor Klubu Coton de TuléarV Praze dne 14.6.2015


© 2012 - 2014 | Kresba: M. Masná | Fotografie: majitelé, archiv klubu |   [CNW:Counter]   | info@klubcoton.cz